sobota, 6 października 2012

Ekspresowa rękawiczka do piwa

W piątek (28.09) z rana napisała do mnie klientka z życzeniem o rękawiczkę do piwa z szybką dostawą. Nie sądziłam, że ma być aż tak szybka. Rękawiczka tego samego dnia została przeze mnie zrobiona, a już kolejnego poleciała do właścicielki.Rękawiczka była prezentem na dzień chłopaka. Szczęśliwie dotarła we wtorek.

PS. Jeśli pogrzeb może być piękny, to właśnie taki miała moja babcia. Po wyjściu z kościoła poprawiła się pogoda. Świeciło cudowne słońce. Wiele ludzi przyszło się z nią pożegnać i przyjęło Komunię w jej intencji.
Umarła w dniu śmierci siostry Faustyny przy Koronce do Miłosierdzia Bożego odmawianej przez najbliższych. (Siostra Faustyna na chrzcie dostała imię Helena - jak moja babcia.)
Wierzę, że teraz jest w lepszym świecie. Nie cierpi. 81 lat.
Dziękuję za wszystkie kondolencje, wyrazy współczucia i modlitwę.

PS2. Może troszkę niefortunnie babcię zestawiłam z rękawiczką do piwa, ale babcia na pewno by się nie obraziła. Miała duże poczucie humoru :)

8 komentarzy:

 1. Przykro mi z powodu śmierci Twojej babci. Dożyła sędziwego wielu i powiem Ci szczerze, że sama chciałabym tyle dożyć. Była chora, więc z pewnością na tamtym świecie jest jej lepiej. Trzymaj się ciepło. [*]
  A rękawica super.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przykro mi z powodu babci. Mój dziadek rok temu 28 września zmarł i tez miał piękny, wzruszający pogrzeb. 81 lat Piękny wiek, i tyle rożnych przeżyć. Trzymaj się Kasiu :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Kasiu bardzo Ci współodczuję ,mam nadzieję że Teraz Twojej babci jest lepiej i nie cierpi.Dożyła pięknego wieku.
  Kasiu przytulam Cię mocno,trzymaj się

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiem co czujesz, w ubiegłym roku odszedł mój Tata...kilka lat wcześniej Babcia...brakuje mi ich co dzień...

  OdpowiedzUsuń
 5. Kasiu, strasznie mi przykro ... trzymaj się cieplutko. Może lepiej, że Babcia już nie cierpi ... i Tam jest jej lepiej ...

  OdpowiedzUsuń
 6. Moj amatka chrzestna odeszła 2 października. Wiec ściskam Cię mocno i łącze się - nie w bólu, bo tam jest im lepiej, nie chorują nic je nie boli - w tęsknocie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Twoja Babcia na pewno jest teraz bardzo szczęśliwa - głowa do góry - osiągnęła piękny wiek - głowa do góry.
  Rękawic jestem więrną fanką.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za napisanie tego komentarza. : )
Użytkowników anonimowych zapraszam do pisania e-maili: kasiulkowe@gmail.com

Zobacz także:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...