poniedziałek, 29 października 2012

I znowu pada : )

Nie ukrywam, że byłam mega zaskoczona, jak wczoraj zobaczyłam białą kołderkę, którą pokrył się świat. Właśnie znowu zaczął padać śnieg.


Zdjęcia robione przez szybę, więc nie są zbyt fajne. Nie mogłam wyjść, bo się przeziębiłam  : (Moje pyszne jedzonka. Kakałko z kanapkami z wędlinką i serkiem. Szydełko musi być :D


I kawka  (bo się wtedy uczyć musiałam) z tostami serowo-wędlinkowymi grzanymi w mikrofalówce. Mniami... ^^


Zobaczcie, jaką nakrętkę mi się dostało od mojego ukochanego:


Ależ sypie ten śnieg!  :-))

Jakoś mi zapachniało świętami... Pada śnieg, pada śnieg...
Cała Polska jest zasypana?

5 komentarzy:

 1. u nas strasznie właśnie pada!!! a ja się cieszę bo lubie ten biały puch:) zwłaszcza ten pierwszy bo już wprowadza atmosferę świąteczną:) Zdrowiej Kasieńko:) całusy:)*

  OdpowiedzUsuń
 2. oj, to powrotu do zdrowia życzę :) u mnie na północy na szczęście śniegu (jeszcze) nie ma, a wręcz niebo jest całkiem bezchmurne i zapewne dlatego jest dość mroźno.
  co do wymianki, to już niestety wystawiłam ten zamotek tu i tam i nie mogę go póki co wycofać. drugiego nie zrobię, bo skończyły mi się niektóre włóczki, których w nim użyłam, a zakupów nie planuję - wiatr hula w portfelu :/ ale będę o Tobie pamiętać :) chociaż właściwie, z Twoimi zdolnościami, bez problemu zrobiłabyś identyczny ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdrówka Kasiu, u mnie na Podkarpaciu pada ostro, z pracy wróciłam jako bałwanek :))) ale oczywiście musiałam wejść po drodze do apteki bo czuje że mnie coś bierze...:((

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie boli, że jak tylko napada to się roztapia, ale dziś słupek rtęci jest troszkę poniżej 0, więc może puszek trochę z nami zostanie:)
  Kakao! Dla mnie jest nieodłączne zwłaszcza w taką pogodę:)
  Zdrowiej! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. nie wiem czy cała, ale u mnie ciapie i ciapie. Jutro jestem umówiona na wymiankę opon i mam nadzieję do jechać do wulkanizatora!!! Zdrówka życzę papa na lepienie bałwanów jeszcze zdążysz!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za napisanie tego komentarza. : )
Użytkowników anonimowych zapraszam do pisania e-maili: kasiulkowe@gmail.com

Zobacz także:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...