środa, 31 października 2012

Podsumowanie miesiąca ---> październik

Kolejna nowość na moim blogu: każdego ostatniego dnia miesiąca będę przypominała sobie i Wam, jakie posty najbardziej przypadły nam do gustu.

Październik

1. Jako pierwszy na liście najbardziej popularnych postów w znalazł się post o mojej babci. Bardzo Wam dziękuję za tą modlitwę i wsparcie. Dziękuję po prostu za to, że byliście.

2. Kolejnym jest post o serwetkach. Możliwe, że powstaną kolejne.
Po lekkim opóźnieniu dodałam do nich schemat, więc serdecznie zapraszam. : )


3. Na trzecim miejscu uplasował się post z moją zabawą. Strasznie się cieszę, że przypadł Wam mój pomysł do gustu. : )


4. Poza podium znalazł się post o komplecie rękawiczek dla zakochanych. Uwielbiam je robić, a Wy lubicie na nie patrzyć - jak widać  ; )


5. Na piątym miejscu jest post o jesiennej torebce. Planuję jakąś kolejną w bardziej stonowanych kolorach. Zobaczymy, co z tego wyjdzie, bo ostatnio weny mi nie brakuje, ale z czasem może być gorzej - czyli standard. :)


Który post Tobie podobał się najbardziej?

2 komentarze:

  1. Bardzo fajny pomysł z podsumowaniem. Tak nawet dla Ciebie to dobre, bo widzisz co interesuje czytelników, czego potrzebują, czego szukają. A ja Ci powiem dlaczego post o Twojej Babci był tak często wyswietlany - na moim przykładzie - czasem jak nie mam czasu to przeglądam listę obserwowanych blogów, ale czasem nie można tylko przejrzeć, czasem przeczytam taki tytuł czy fragment posta, że nie mogę i muszę zajżeć, przeczytac chociaż bo na zostawienie komentarza już nie zawsze jest czas - zwlaszcza jak akurat gotują się na przykład ziemniaki :)
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciężko wybrać, ale bardzo przypadły mi do gustu serwetki.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za napisanie tego komentarza. : )
Użytkowników anonimowych zapraszam do pisania e-maili: kasiulkowe@gmail.com

Zobacz także:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...