sobota, 18 maja 2013

Kopalnia talentów ---> BasiaArt

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić cudowną, zapracowaną i niesamowicie zaradną mamę dwóch dziewczynek - Basię, która prowadzi bloga BasiaArt. Szyje ona cudowne przytulanki z kolekcji Tildy, poduchy oraz  inne wspaniałości do podziwiania i "podarowywania" :)


Basia o sobie:
Nazywam się Barbara Kołodziejczyk, mieszkam w Krakowie razem ze swoimi dwiema córeczkami. Swojego bloga prowadzę od niedawna, ale jestem dumna z siebie, że go sama stworzyłam :). Niestety moje codzienne obowiązki pochłaniają większość czasu w ciągu dnia i, jak to bywa, swoje przyjemności odkładam na sam koniec.

Czym się zajmujesz?
Przede wszystkim wychowuję dwie córeczki 10 i 13 lat, staram się im poświęcać jak najwięcej czasu, bo wychowuje je sama. Żeby pogodzić wszystkie obowiązki, zdecydowałam się prowadzić własną działalność i wykorzystać swoje umiejętności krawieckie. W życiu nie zawsze jest tak jakbyśmy chciały, ale nie wolno się poddawać!!! Pracowałam na różnych stanowiskach, najczęściej jako sprzedawca, ale kiedy traci się pracę i ciężko jest znaleźć nowe źródło utrzymania, człowiek wpada na różne pomysły...


Jak to się zaczęło?
Dawno temu skończyłam szkoły odzieżowe, najpierw ZSO, a później Technikum Odzieżowe i wtedy zaczęła się moja przygoda z maszyną. Szycie sprawiało mi zawsze wiele radości i satysfakcji, więc postanowiłam, że pójdę w tym kierunku. Zainwestowałam w materiał i zrealizowałam swoje pomysły, mam nadzieję, że moje rękodzieła spodobają się...


Co jest Twoim największym sukcesem?
Moim największym sukcesem są moje dzieci :) !!!! Może to banalnie brzmi, ale tak jest, również sukcesem dla mnie jest fakt, że mimo problemów życiowych radzę sobie i staram się być silna. Jeśli uda mi się zaistnieć na rynku z moimi umiejętnościami krawieckimi, to będzie dla mnie kolejny SUKCES!!!

Dla kogo najczęściej tworzysz?
Najwięcej tworzę dla dzieci, ale moje możliwości są nieograniczone, więc tworzę wszystko dla wszystkich wg zamówień lub wg mojej wizji twórczej.


Skąd czerpiesz inspiracje?
Bardzo lubię kolekcję Tildy i z niej czerpię najczęściej inspiracje, ale również korzystam z czasopism, internetu... często pomysły same przychodzą do głowy :)

Co jest Twoim marzeniem?
Marzę o tym, aby mój cel został osiągnięty. Fajnie by było mieć własny lokal, gdzie będę mogła zaprezentować swoje rękodzieła... Staram się być silna i nie poddawać się. Małymi kroczkami brnąć do przodu, jeśli mi się uda będę bardzo szczęśliwa.

Pozdrawiam Basia


Ja ze swojej strony serdecznie zapraszam do podziwiania dzieł Basi na jej blogu. Znajdziecie tam mnóstwo cudowności :)


5 komentarzy:

 1. Podusie są przepiękne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo Ci dziekuję Kasiu za możliwość znalezienia się w Twojej " Kopalni Talentów". Pozdrawiam serdecznie Basia

  OdpowiedzUsuń
 3. Pani Basia tworzy rzeczywiście piękne rzeczy. Podziwiam ludzi, którzy potrafią realizować swoje cele i pasje. Mnie zawsze brakuje odwagi. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolejna zakręcona i zdolna dziewczyna!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Brawo! tak trzymaj:) Życzę powodzenia w realizacji celów, bo piękne rzeczy szyjesz:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za napisanie tego komentarza. : )
Użytkowników anonimowych zapraszam do pisania e-maili: kasiulkowe@gmail.com

Zobacz także:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...