sobota, 11 maja 2013

Miasto

Od kilku dni przebywam na wsi w rodzinnym domku oddalona o jakieś 18km od miasta :) Ptaszki śpiewają, cisza, spokój, a w nocy mnóstwo gwiazd na niebie! Codziennie byłam w Zamościu, bo mama leżała w szpitalu (dzisiaj już ją z rana przywieźliśmy :) Codziennie też planowałam sobie, że zrobię zdjęcie jakiemuś miejskiemu krajobrazowi, bo właśnie

MIASTO

jest dzisiejszym tematem wyzwania fotograficznego u Uli. A w Zamościu mamy piękną starówkę i parki, ale niestety nie byłam w pobliżu. Dzisiaj szybko machnęłam zdjęcie murów przyszpitalnych :) Na szczęście reszta ścian wygląda o niebo lepiej.

Ktoś zna to miejsce? Jeśli ktoś nie zna, to powinien się cieszyć :) Mama zawsze zazdrościła tym, którzy się gubili w szpitalach, bo ich nie znali, a ona odwiedziła już kilka oddziałów głównie jako odwiedzająca na szczęście.


11 komentarzy:

 1. To jadę do ciebie na wakacje. Na serio, już nie mogę się doczekać. Dzieli nas cała Polska z zachodu na wschód, a nigdy nie byłam w tych stronach. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Kocham Zamość, a że mam do niego niecałe 30 km, to często z mężem odwiedzamy to miasto- głównie na zakupy i do ZOO;) A park i Starówka są przepiękne:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie byłam w Zamościu, a słyszałam, że tam pięknie! szpital brzydki, czy ładny - nie jest fajnym miejscem!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. ja też uwielbiam Zamość, mam troche dalej bo z Łodzi do Zamościa to ok 6 godzin jazdy ale mam tam przyjaciółkę i często tam bywam .. Starówkę ubóstwiam, i również piękne są okolice tj Zwierzyniec, Szumy..... gorąco polecam te okolice :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. W Zamościu jeszcze nie byłam, ale zamierzam nadrobić zaległości jeszcze w tym roku :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kasiu, mam prześliczne zdjęcie zamojskiej Starówki :)))
  nie w moim wykonaniu i nie z dziś ani wczoraj, ale chyba Ci podeślę...

  OdpowiedzUsuń
 7. ponoć jest pięknie tylko Ty jakoś trafiłaś na nieco mniej piękną jego część:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jaki świat jest mały. Ja również mieszkam w Zamościu i bardzo lubię to miasto. Jedynie nie podoba mi się,że w ostatnim czasie robią z tego miasta asfaltową pustynię, wycinają piękne drzewa, bo widocznie zasłaniają budynki, bo budują coraz to nowe supermarkety i parkingi. W upalne lato w mieście jest nie do wytrzymania, idąc przez miasto można dostać porażenia słonecznego. Zatem pozdrawiam z Zamościa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O! Jak cudownie :)
   Mi się podoba, że coś się dzieje, że za każdym razem, gdy przyjeżdżam do domu, to w Zamościu coś się zmieniają - dbają o miasto i robi się naprawdę pięknie, ale... tych drzew na Plantach im nie wybaczę!
   Pozdrawiam i ja... spod Zamościa :)

   Usuń
  2. Na Plantach i nie tylko, poza tym dochodzą również barbarzyńskie metody skracania drzew tzn. obcinania ich gałęzi,bocznych konarów itp. Takie drzewo choruje i nierzadko kończy żywot usychając. Ludzie, którzy to robią nie wiedzą naprawdę jak mają to robić, a nadzoru nad nimi nie ma - ot po prostu kazano im drzewa przyciąć to piłują zostawiając tylko sam pień.

   Usuń
 9. Miałam okazję być w Zamościu - piękne miasto.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za napisanie tego komentarza. : )
Użytkowników anonimowych zapraszam do pisania e-maili: kasiulkowe@gmail.com

Zobacz także:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...