niedziela, 19 maja 2013

Pytanie na śniadanie ---> pora roku

Witam Was serdecznie :)

Siedzę sobie w pokoju z zasłoniętymi roletami, bo słońce świeci wprost na moje okno. Zastanawiam się, czy tylko ja upajam się zielenią, która tak szybko do nas przyszła? Lubię wiosnę (to za oknem to jeszcze wiosna?) za to, że wszystko pachnie kwitnącymi drzewami i krzewami, że jest kolorowo, a przede wszystkim za to, że jest zielono :) Cudownie!
Ale lubię też lato (chociaż w mniejszym stopniu) za to, że jest ciepło i można się opalać. (Możliwe, że dzisiaj uda mi się troszkę "posmażyć" :) Uwielbiam wczesną jesień za kolory, którymi upajam się jak tymi na wiosnę. Za to zima to śliczne białe krajobrazy (o ile w końcu spadnie śnieg) i one także mi się bardzo podobają.


Poprzednia ankieta się nie udała i chyba wiem dlaczego tak się stało... Jednak zapamiętałam, że chyba większość z was była za opalaniem pasywnym, solarium oraz nielubieniem opalania :) Serdecznie dziękuję wszystkim za głosy i komentarze!

Dzisiaj ankietę wstawiłam na blogu, na dole paska bocznego, aby się nic nie popsuło.
Zapraszam do głosowania! Można oddać więcej niż jeden głos :)


3 komentarze:

  1. Wszystkie pory roku maja swoje plusy i minusy, jednak ja lubię jak jest ciepło wiec zagłosowałam na wiosnę i lato :)Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja na lato stawiam wszystkie głosy!!! Lato jest wspaniałe. Następne w kolejności są wiosna, jesień i na samym końcu ta ponura, zimna, okropna zima. Mogłoby jej nie być.

    OdpowiedzUsuń
  3. Uwielbiam wiosnę w całej jej okazałości, gdy już wszystko kwitnie i pachnie. Lato takie wczesne czerwcowo - lipcowe, bo późniejsze, to raczej zaczyna przypominać jesień, a tej pory roku i jej następczyni nie lubię. Już na słowo "zima" jest mi zimno. Pozdrawiam wiosennie.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za napisanie tego komentarza. : )
Użytkowników anonimowych zapraszam do pisania e-maili: kasiulkowe@gmail.com

Zobacz także:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...