niedziela, 21 lipca 2013

Pytanie na śniadanie ---> jak odpoczywacie?



Kiedy myślę o odpoczynku, to widzę siebie z szydełkiem w ręku, laptopem z filmem na kolanach, a dookoła cisza i spokój. Innym sposobem odpoczynku jest dla mnie sen. Uwielbiam spać, ale nie za długo, bo wtedy męczy mnie poczucie straconego czasu.

Od kilku dni przebywam w swoim rodzinnym domu, gdzie także świetnie mi się odpoczywa. Świeże powietrze (zaczęłam go doceniać dopiero po dłuższym pobycie w Krakowie), piękne widoki, cisza, brak sąsiadów za ścianą i wszystkie inne cudowne zalety przebywania na wsi :)

Chciałabym wiedzieć, jaki Wy macie sposób na odpoczynek?
Jak najłatwiej Wam się zrelaksować?
Gdzie chciałybyście pojechać na wakacje?

5 komentarzy:

 1. Cisza, samotność (bo jako matka 2 dzieci ciągle w stereo słyszę.."mamoooo"..), plener...leżaczek, szydełko, włóczka, kupa książek....pogoda obojętna jeśli jest dach nad głową, lepiej chłodniej niż cieplej...bajka...

  OdpowiedzUsuń
 2. jeśli zostaję u siebie w domu, to najpierw muszę posprzątać żeby nic mnie nie rozpraszało a później całkowicie oddaję się swojemu hobby :)). I oczywiście najlepiej jak mi się nikt nie kręci :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj, dla mnie odpoczynek=szydełko. Nie zawsze się sprawdza ale jest cudnym relaksem. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. beautiful article.We have a great collection of African fabrics. Good quality at lowest price. For whole sell price Visit us hope you guys love them.
  Sequin Fabrics , Whole sell Sequin

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za napisanie tego komentarza. : )
Użytkowników anonimowych zapraszam do pisania e-maili: kasiulkowe@gmail.com

Zobacz także:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...