niedziela, 4 sierpnia 2013

Pytanie na śniadanie ---> co dostałaś od swojego ukochanego?


Kilka dni temu chwaliłam się sercem, które zrobił dla mnie mój chłopak. Powyżej widzicie to samo serduszko i domek zespawany ze stali.

Szydełkowa mama zaproponowała pytanie:

Co własnoręcznie zrobionego dostałaś od swojego ukochanego? 

Jestem bardzo ciekawa waszych odpowiedzi. Możecie podesłać zdjęcia tych cudownych prezentówna e-maila: kasiulkowe@gmail.com, a opublikuję je w zbiorczym poście :)

Możecie też napisać na swoich blogach o tych pracach.

Beva napisała: "Myślę, że osoby, które same potrafią coś zrobić, bardziej doceniają prezenty wykonane przez darczyńcę." 
I zupełnie się z tym zgadzam!
3 komentarze:

  1. Cieszę się, że mój pomysł Ci się spodobał. Ja niestety nie mogę się pochwalić upominkiem samodzielnie zrobionym przez męża, (śniadania nie będę przecież pokazywać), ale jeśli można, to chętnie podzielę się cekinowym serduszkiem od mojej mamy.
    P.s. Zrobiłam słoniowe kolczyki, (są na moim blogu) ale trochę je zmodyfikowałam po swojemu, na wersję dla początkujących. Dzięki za inspirację :).

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja się pochwalę, że dostałam... toaletkę. Czy to się liczy jako prezent? Mąż zrobił wszystkie meble do sypialni, pokoju córki i kuchni ale toaletka jest tylko moja. Robił też dla mnie inne drobne rzeczy (np. wycinał choinki ze sklejki, zrobił mi drewniany dzwoneczek na którym mogłam krochmalić te, które szydełkowałam).

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za napisanie tego komentarza. : )
Użytkowników anonimowych zapraszam do pisania e-maili: kasiulkowe@gmail.com

Zobacz także:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...